11. – 15. 7. + 8. – 12. 8. 2022

Muzeum Cheb opět připravilo pro všechny děti školou povinné prázdninovou výtvarnou dílnu. Jedná se o muzejní tábor, který trvá vždy 5 dnů v týdnu od 8.00 do 15.30 hodin. Pro děti bude připraven bohatý celodenní program, zajištěn bude i pitný režim a oběd v nedaleké restauraci. Téma letošního tábora je „Ro(C)k na vsi“. V průběhu týdne se ocitneme v malebném prostředí hrázděného statku v Milíkově a na vlastní kůži si vyzkoušíme život lidí na chebské vesnici v dobách minulých. Budeme pracovat, stavět, zahradničit, uklízet, péct a samozřejmě i oslavovat a odpočívat. Připomeneme si staré zvyky a tradice lidí na venkově. A uvidíte, vůbec se nebudeme nudit!

Tento typ tábora jistě přivítají především zaměstnaní rodiče, kteří se nemohou o prázdninách svým dětem zcela věnovat. V letošním roce připravujeme dva běhy tábora. Slibujeme týden plný tvořivosti, poučení a zábavy. Tábor je určen především pro děti z 1. stupně ZŠ a počet účastníků je omezen – max. 20 dětí.

TÁBOR JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN!

letni_tabor_01

Stáhnou přihlášku ve formátu [pdf] …