10. – 14. 7. + 7. – 11. 8. 2023

Muzeum Cheb opět připravilo pro všechny děti školou povinné prázdninovou výtvarnou dílnu. Jedná se o muzejní tábor, který trvá vždy 5 dnů v týdnu od 8.00 do 15.30 hodin. Pro děti bude připraven bohatý celodenní program, zajištěn bude i pitný režim a oběd v nedaleké restauraci. Téma letošního tábora je „Dílna tkalce – aneb ze semínka košilka“. V průběhu týdne se opět ocitneme v malebném prostředí hrázděného statku v Milíkově a budeme krůček po krůčku odhalovat tajemství tkalcovského řemesla. Ze lnu vyrobíme vlákno, spředeme ho a utkáme nejen plátýnko na košilku. Nezapomeneme ani sportovat, soutěžit a bavit se. Prostě prožijeme týden plný poučení ale i zábavy.

Tento typ tábora jistě přivítají především zaměstnaní rodiče, kteří se nemohou o prázdninách svým dětem zcela věnovat. V letošním roce připravujeme dva běhy tábora. Slibujeme týden plný tvořivosti, poučení a zábavy. Tábor je určen především pro děti z 1. stupně ZŠ a počet účastníků je omezen – max. 20 dětí. Poplatek za účast je 2 200 Kč.

TÁBOR JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN!

23_let_tab_01

Stáhnou přihlášku ve formátu [pdf] …