13.–17.7. + 10.–14.8.2020

Muzeum Cheb opět připravilo pro všechny děti školou povinné prázdninovou výtvarnou dílnu. Jedná se o muzejní tábor,  který bude trvat vždy 5 dnů v týdnu zhruba od 8.00 do 15.30 hodin. Pro děti bude připraven bohatý celodenní program, zajištěn bude i pitný režim a oběd v nedaleké restauraci. Téma letošního tábora je „Ve stínu Vikingů“. V průběhu celého týdne budeme krok za krokem sledovat dobrodružné výpravy severských mořeplavců, které zasáhly i na naše území. Seznámíme se s každodenním  životem severských obyvatel, po jejich vzoru zocelíme své svaly i ducha a vyrazíme na dvě dobrodružné výpravy.

Tento typ tábora jistě přivítají především zaměstnaní rodiče, kteří se nemohou o prázdninách svým dětem zcela věnovat. V letošním roce připravujeme dva běhy tábora. Slibujeme týden plný tvořivosti, poučení a zábavy. Tábor je určen především pro děti z 1. stupně ZŠ a počet účastníků je omezen – max. 20 dětí.

TÁBOR JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN !

letni_tabor_01

Stáhnou přihlášku ve formátu [pdf] …