8. – 12. 7. + 12. – 16. 8. 2024

Muzeum Cheb připravilo pro všechny děti školou povinné prázdninový kulinářský tábor. Jedná se o muzejní tábor, který trvá vždy 5 dnů v týdnu od 8.00 do 15.30 hodin. Pro děti bude připraven bohatý celodenní program, zajištěna bude strava i pitný režim. Téma letošního tábora je „Babiččiny recepty aneb Jak se baští na statku“. Na týden se staneme kuchaři, pekaři a cukráři a z malebného statku v Milíkově se budou linout nádherné vůně gulášů, polévek, pečeného chleba a koláčů. Nezapomeneme ani sportovat, tvořit, soutěžit a bavit se. Prostě prožijeme týden plný kulinářských zážitků, poučení ale i zábavy.

Tento typ tábora jistě přivítají především zaměstnaní rodiče, kteří se nemohou o prázdninách svým dětem zcela věnovat. V letošním roce připravujeme dva běhy tábora. Slibujeme týden plný tvořivosti, poučení a zábavy. Tábor je určen především pro děti z 1. stupně ZŠ a počet účastníků je omezen – max. 20 dětí. Poplatek za účast je 2 700 Kč.

BLIŽŠÍ INFORMACE Z PRŮBĚHU TÁBORA

MUZEUM CHEB